Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Lojistik Bölümünde Neler Öğrenebilirim ?

Yazar Yayınlanan etiket yok 0
Lojistik bölümlerinde alınan dersler ve öğrenilecek bilgiler okulun süresi ve derecesine göre faklılık gösterebilir.
Genel itibariyle baktığımızda lojistiğin teori kısmını kapsayan, yasal mevzuatlar, yönetmelikler, resmi belgeler, işin yapılması için gerekli şartlar, yaşanmış vaka örnekleri, işletme yapıları, finansal gereklilikler, bilgi sistemleri, depo otomasyon teknolojileri dersleri verilir.  Bununla birlikte sektör ile ilgili faaliyetler içine girilebilir.
Firmaların depolarını görebilir, işletmelerin tedarik zinciri faaliyetlerini bizzat yerinde pratik yapma şansı bulabilirsiniz.
Tedarik Zinciri Yönetimi faaliyetleri içine giren birçok konuda bilgi sahibi olur, sektöre fayda sağlayacak bir insan olarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.
Teorinin pratiğe dönüştürülmesi hem iş hayatınızda hem de iş hayatınızda yaşayabileceğiniz problemler karşısında size acil ve pratik çözüm yolları bulmanızda fayda sağlayacaktır.
Saha tecrübesi yaşadığınız müddetçe, yaşamış olduğunuz her problem, daha sonra yaşayacağınız sorunlarda size bir vaka örneğidir. Bu anlamda tecrübeyi çok önemsemeli, her tecrübenize bir ders gözü ile bakmalısınız.

Paylaş

Henüz Yorum Yok!

Ne düşünüyorsun / sanıyorsun?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir